...
ŻYCZENIA
Na Dzień Dziecka
Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochających cię rodziców.

Na Dzień Dziecka
W czerwcu powinno być kwiatowo Kwiatowo i życzeniowo I nic nie szkodzi, że brzydka ta wiosna Bo niedziela będzie radosna Pełna tortów prezentów i gości Każdy z gości pożyczy coś ci Lecz od mamy najsłodsze buziaki I żebyś urósł właśnie taki A powinszowań bez liku bez końca Masz od miśków i od zająca

Na Dzień Dziecka
Tak jak jesteś piękna i dorodna, Tak jak jesteś milutka i tkliwa, Tak jak jesteś do wiosny podobna, Bądź tak bardzo - zawsze szczęśliwa! Na co spojrzysz jasnym okiem, Niech szczęście z siebie snuje! Niech się każdy Twym widokiem I zachwyca i oczarowuje!

Na Dzień Dziecka
Wśród sosen i modrzewi stoi mały domek Może mieszka w nim bajka, może Srebrny Dzwonek A może czasami Włóczykij tam zajrzy I przy ciepłym kominku o podróżach marzy Lecz domek bajkowy w bajkowym ukryciu Ach trafić do niego chociażby raz w życiu

Na Dzień Dziecka
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: "Dziś jest Dzień Dziecka..." Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

Na Dzień Dziecka
Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalał z nadmiaru i tyle smutku, aby równowaga zachowała się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko.

Na Dzień Dziecka
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci dla tych dużych i tych małych!!

Na Dzień Dziecka
Lubię Twoją słodką buzię, Ty kochany mój łobuzie, I serduszko Twe gorące, Śle całusów Ci tysiące!

Na Dzień Dziecka
Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości Niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI.

Na Dzień Dziecka
Nasza Córka jak słoneczko świeci, to jej święto i wszystkich dzieci. Zgiełk się podniósł w ten pierwszy dzień czerwca, że aż wszystkim dorosłym drgnęły serca.